Siatkówka

Już dziś otwarty trening mistrzyń Polski!

Już dzisiaj, o godzinie 19:08 w Sport Arenie, kibice będą mogli podziwiać trening łódzkich Wiewiór. Będzie to pierwsza okazja by spotkać się z siatkarkami u progu nowego sezonu, w którym jako łodzianie będziemy bronić tytułu Mistrza Polski. Nie może nikogo zabraknąć!

Punktualnie o 19:08 na parkiet wybiegnie znaczna część drużyny, która będzie starała się mistrzowski tytuł wywalczony trzy miesiące temu. Będzie to zarazem oficjalne przywitanie się nowego szkoleniowca łodzian Marka Solarewicza z kibicami. Z uwagi na gry reprezentacyjne, nie wszystkie siatkarki w poniedziałek pojawią się na treningu. Na pewno zabraknie Oli Wójcik, która przygotowuje się pod okiem Jacka Nawrockiego do Mistrzostw Europy, z tego powodu nie pojawi się też Klaudia Alagierska.

Poza dwoma reprezentantkami Polski, na mistrzostwach swoje kraje będą reprezentować Katarina Lazović i Eva Mori, na które kibice ŁKS-u będą musieli jeszcze poczekać. Pozostałe siatkarki zameldują się w naszej hali.

Po treningu zawodniczki oraz sztab szkoleniowy będą do dyspozycji kibiców oraz mediów. Będzie okazja do zebrania świeżutkich autografów i zrobienia zdjęć.

Od godziny 18:30 do 19:30 prowadzona będzie także sprzedaż karnetów na nachodzący sezon!

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ