Siatkówka

Ligowy hit w Sport Arenie! Wiewióry grają z Chemikiem

W środowy wieczór w łódzkiej Sport Arenie naprzeciw siebie staną siatkarki ŁKS Commercecon Łódź i Chemika Police. Spotkanie Mistrzyń Polski z czwartym zespołem ubiegłych rozgrywek jest zapowiadane jako hit dziewiątej serii gier Ligi Siatkówki Kobiet. 

W miniony weekend zakończyła się doskonała seria Łódzkich Wiewiór. Po sześciu wygranych z rzędu zawodniczki Marka Solarewicza musiały uznać wyższość DevelopResu SkyRes Rzeszów 2:3, choć po pierwszych dwóch partiach łodzianki prowadziły 2:0.

Przed ełkaesiankami teraz „mocne” zakończenie 2019 roku. Do rozegrania w grudniu zostały jeszcze trzy spotkania i każde z nich zapowiada się niezwykle emocjonująco. Już dziś do Łodzi przyjeżdża lider rozgrywek Chemik Police, który nie przegrał jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie ligowym. W weekend łodzianki wyjadą do Bielska-Białej, a ten rok zakończą bardzo prestiżowym spotkaniem w Lidze Mistrzyń z Igor Gorgonzola Novara.

– Teraz czeka nas mecz z Chemikiem, to też nie będzie łatwe spotkanie. Nasza gra w Rzeszowie była już całkiem dobra, więc czekamy na kolejnego przeciwnika z niecierpliwością – powiedziała w rozmowie z portalem siatka.org środkowa ŁKS, Klaudia Alagierska.

ŁKS obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli z 21 punktami na koncie i przewagą dwóch oczek nad rywalem zza miedzy – Grotem Budowlanymi Łódź. Od łodzianek mocno odjechały zespoły Chemika i DevelopResu, lecz do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze sporo spotkań i sytuacja może ulec zmianie.

Początek dzisiejszego meczu z Chemikiem Police o 20:30 z którego transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Bilety na dzisiejsze starcie można nabywać od 8 do 16 w Centrum Biletów Atlas Areny, natomiast od 16:15 zostaną otwarte kasy w Sport Arenie. Wejściówki są również dostępne na stronie sportarena.makis.pl.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119