Ligowy hit w Sport Arenie! Wiewióry grają z Chemikiem

W środowy wieczór w łódzkiej Sport Arenie naprzeciw siebie staną siatkarki ŁKS Commercecon Łódź i Chemika Police. Spotkanie Mistrzyń Polski z czwartym zespołem ubiegłych rozgrywek jest zapowiadane jako hit dziewiątej serii gier Ligi Siatkówki Kobiet. 

W miniony weekend zakończyła się doskonała seria Łódzkich Wiewiór. Po sześciu wygranych z rzędu zawodniczki Marka Solarewicza musiały uznać wyższość DevelopResu SkyRes Rzeszów 2:3, choć po pierwszych dwóch partiach łodzianki prowadziły 2:0.

Przed ełkaesiankami teraz „mocne” zakończenie 2019 roku. Do rozegrania w grudniu zostały jeszcze trzy spotkania i każde z nich zapowiada się niezwykle emocjonująco. Już dziś do Łodzi przyjeżdża lider rozgrywek Chemik Police, który nie przegrał jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie ligowym. W weekend łodzianki wyjadą do Bielska-Białej, a ten rok zakończą bardzo prestiżowym spotkaniem w Lidze Mistrzyń z Igor Gorgonzola Novara.

– Teraz czeka nas mecz z Chemikiem, to też nie będzie łatwe spotkanie. Nasza gra w Rzeszowie była już całkiem dobra, więc czekamy na kolejnego przeciwnika z niecierpliwością – powiedziała w rozmowie z portalem siatka.org środkowa ŁKS, Klaudia Alagierska.

ŁKS obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli z 21 punktami na koncie i przewagą dwóch oczek nad rywalem zza miedzy – Grotem Budowlanymi Łódź. Od łodzianek mocno odjechały zespoły Chemika i DevelopResu, lecz do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze sporo spotkań i sytuacja może ulec zmianie.

Początek dzisiejszego meczu z Chemikiem Police o 20:30 z którego transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Bilety na dzisiejsze starcie można nabywać od 8 do 16 w Centrum Biletów Atlas Areny, natomiast od 16:15 zostaną otwarte kasy w Sport Arenie. Wejściówki są również dostępne na stronie sportarena.makis.pl.