Siatkówka

Z kim zagrają siatkarki w ćwierćfinale pucharu Polski?

Wczoraj, po pokonaniu Energi MKS Kalisz, siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź awansowały do ćwierćfinału TAURON Pucharu Polski. Na swojego rywala na tym etapie rozgrywek Ełkaesianki będą musiały jednak jeszcze chwilę poczekać.

Wczoraj (20.01) odbyło się sześć z siedmiu spotkań 1/8 TAURON Pucharu Polski. Ostatni pojedynek, w którym zmierzą się BKS Stal Bielsko-Biała oraz Joker Świecie przez zakażenia koronawirusem w ekipie gospodyń przełożony został na 27 stycznia. Ze zwycięzcą tej pary zagrają Ełkaesianki, a mecz odbędzie się na wyjeździe.

Ćwierćfinały pucharu Polski rozegrane zostaną 10 lutego i wyłonią cztery drużyny, które w dniach 20-21 lutego zagrają w turnieju finałowym w Nysie.

Pary ćwierćfinałowe TAURON Pucharu Polski:

1. GROT Budowalni Łódź – PTPS Piła
2. DeveloPress SkyRess Rzeszów – Chemik Police
3. #VolleyWrocław – Radomka Radom
4. BKS Stal Bielsko-Biała/Joker Świecie – ŁKS Commercecon Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119