Znamy kadrę na obóz w Side!

Dwudziestu siedmiu piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego uda się pod koniec bieżącego tygodnia na obóz przygotowawczy w tureckim Side. Na liście nie zabrakło trzech nowych piłkarzy oraz aż siedmiu młodzieżowców!

Sztab szkoleniowy „Rycerzy Wiosny” z trenerem Wojciechem Stawowym na czele wytypował dwudziestosiedmioosobową grupę piłkarzy, którzy wezmą udział w obozie przygotowawczym w tureckim Side. Łącznie na tureckiej ziemi zamelduje się aż 36 przedstawicieli ŁKS-u, bowiem piłkarzom towarzyszyć będzie szeroki sztab, z trenerami przygotowania motorycznego i fizjoterapeutami włącznie.

Ełkaesiacy w Side wylądują w najbliższy piątek. Podczas zgrupowania zaplanowane zostały trzy sparingi z zagranicznymi zespołami – FK Radnicki Nis, FK Indjija oraz FK Ołeksandrija. Więcej o sparingpartnerach ŁKS-u dowiecie się TUTAJ.

Kadra ŁKS-u na obóz w Side:

BRAMKARZE

Dawid Arndt
Michał Kot
Arkadiusz Malarz

OBROŃCY

Daniel Celea
Kamil Dankowski
Maciej Dąbrowski
Adrian Klimczak
Adam Marciniak
Carlos Moros Gracia
Jowin Radziński
Jan Sobociński
Maciej Wolski

POMOCNICY

Antonio Dominguez
Piotr Gryszkiewicz
Ebenezer Kelechukwu Ibe-Torti
Mikkel Rygaard
Tomasz Nawotka
Maksymilian Rozwandowicz
Pirulo
Przemysław Sajdak
Dragoljub Srnić
Jakub Tosik
Michał Trąbka
Marcel Wszołek

NAPASTNICY

Samuel Corral
Piotr Janczukowicz
Łukasz Sekulski

SZTAB SZKOLENIOWY

Wojciech Stawowy (trener), Roland Thomas, Marcin Pogorzała (asystenci trenera), Jacek Janowski (trener bramkarzy), Marek Jędrzejewski, Damian Krajewski, Marcin Kwiatkowski, Michał Lewandowski (fizjoterapeuci i trenerzy przygotowania motorycznego).

 

fot. Łukasz Żuchowski