Postawić pierwszy krok. Zapowiedź meczu z Roleski Grupą Azoty Tarnów

Siatkarki rozpoczynają dziś zmagania w Pucharze Polski! Ełkaesianki podejmą na własnym terenie tegorocznego beniaminka TAURON Ligi, Roleski Grupę Azoty Tarnów. Biało-czerwono-białe będą chciały dobrze wejść w te rozgrywki i powalczyć o podniesienie tego trofeum. Ponieśmy dzisiaj „Wiewióry” dopingiem do zwycięstwa!

W sezonie 2022/2023 Łódzkie Wiewióry będą łączyć grę w TAURON Lidze z występami w Lidze Mistrzyń oraz Pucharze Polski. W najbliższych dniach zespół czekają dwa spotkania – dzisiaj we własnej hali mecz Pucharu Polski z Roleskim Grupą Azoty Tarnów, zaś w piątek (11.11) na wyjeździe mecz ligowy z Energą MKS Kalisz.

O godzinie 18:00 ełkaesianki podejmą tegorocznego beniaminka TAURON Ligi, Roleski Grupę Azoty Tarnów, który aktualnie plasuje się na 9. miejscu w tabeli ekstraklasy – na ten bilans składa się porażka 1:3 z OnlyBio Pałac Bydgoszcz i zwycięstwo 3:2 z Energą MKS Kalisz.

Ełkaesianki celują w tym roku w to, aby wreszcie zwyciężyć w rozgrywkach Pucharu Polski, a na pewno nie planują odpadnięcia na etapie 1/8 rozgrywek. Beniaminek z Tarnowa także będzie chciał pokazać swoją wartość w starciu z wyżej notowanym rywalem, więc zapowiada się na ciekawe spotkanie.

Mecz ten zostanie rozegrany w Sport Arenie – pierwszy gwizdek o godzinie 18:00.

Fot. ŁKS Commercecon Łódź