Siatkówka

Komplet punktów na koniec tygodnia! Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 0:3

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego doskonale zakończyły tydzień, wygrywając pewnie w Kalisz 3:0. MVP: Aleksandra DudekMecz rozpoczął się od błędu Karoliny Fedorek, jednak Valentina Diouf szybko wyrównała (4:4). Po zablokowaniu Aleksandry Gryki przez Luciję Mlinar, gospodynie objęły prowadzenie 6:4. Aleksandra Dudek skuteczną zagrywką doprowadziła do remisu (8:8). ŁKS przejął inicjatywę po udanym bloku Roberty Ratzke na Mlinar (13:12). Kolejne punkty Łodzkich Wiewiór, zwłaszcza po ataku Diouf, pozwoliły im osiągnąć prowadzenie 15:12. Łodzianki utrzymały przewagę, a po autowym ataku przyjezdnych set zakończył się wynikiem 25:18.

W drugim secie ŁKS wyszedł na trzypunktowe prowadzenie po atakach Diouf (5:2). As serwisowy Włoszki zmusił trenera do przerwy, ale Gryka skutecznym blokiem podtrzymała przewagę (9:5). Łodzianki utrzymywały kontrolę nad grą, prowadząc 14:9. Mimo prób Energi MKS Kalisz, ŁKS utrzymał przewagę, a set zakończył się wynikiem 25:20.

Trzeci set rozpoczął się od prowadzenia Łodzkich Wiewiór, ale błędy pozwoliły Enerdze MKS objąć prowadzenie (6:4). Gospodynie utrzymywały kilkupunktową przewagę, a po ataku Drużkowskiej wynosiła ona 11:6. Mimo punktów Gryki i Ratzke, Energa MKS prowadziła 18:16. Błędy rywalek pozwoliły ŁKS prowadzić 20:19, a po ataku Diouf i błędzie Mlinar łodzianki miały trzy punkty przewagi (22:19). Set zakończył się wynikiem 25:20 po ataku Soni Stefanik.

Łodzianki szybko wyszły na prowadzenie w czwartym secie po udanych akcjach Diouf (5:2). Mimo błędu Stefanik, ŁKS odzyskał inicjatywę i prowadził 11:8. Po czasie trenera Energi MKS, Gryka zdobyła punkt blokiem, a atak Diouf przyniósł prowadzenie 17:14. Po autowym ataku Rasińskiej, Łodzkie Wiewióry miały piłkę setową, a set zakończył się wynikiem 25:20 po ataku Dudek.

Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
(18:25, 20:25, 20:25)

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119