Kibice

Relacja z wyjazdu do Mielca

Do Mielca na ostatni wyjazd w 2023 roku wyszyło ponad 300 ełkaesiaków!

2.12.2023 r. Stal Mielec-ŁKS ŁÓDŹ
Czyli wyjazd zakończony w Połańcu.

Wyjazd do Mielca miał być ostatnim naszym wyjazdem w tym roku. Na zapisach zeszło 310 biletów. Prognozy pogodowe nie były optymistyczne. Na dzień przed meczem w południowych rejonach Polski zapowiadane były śnieżyce więc istniało prawdopodobieństwo, że mecz zostanie odwołany. Mimo tego w sobotni poranek ze zbiórki ruszyliśmy w stronę Podkarpacia. W okolicach Kielc zaczęło coraz intensywniej sypać a im dalej a właściwie im bliżej Mielca sytuacja na drogach robiła się coraz bardziej trudna. Mijaliśmy pierwsze auta leżące w rowie. Z Mielca dochodziły do nas wiadomości, że uwijają się z odśnieżaniem murawy i próbują doprowadzić ją do stanu takiego że będzie można na niej grać. Wyglądało to raczej na syzyfową robotę, bo sypało konkretnie i nie przestawało. Na postoju w Połańcu, 40 kilometrów przed Mielcem, dowiedzieliśmy się że mecz został odwołany. Wobec takiej sytuacji robimy jeszcze grupowe foto z flagą „Uliczni Wojownicy” i zawijamy się w drogę powrotną do Łodzi. Kilkanaście osób dojechało pod stadion Stali skąd również zawinęli się z powrotem. Mimo anormalnych warunków na części trasy, powroty na szczęście przebiegły wszystkim spokojnie.
Wyjazd na mecz który się nie odbył był najprawdopodobniej naszą ostatnią wyprawą w tym roku. Wiele na to wskazuje że zostanie on rozegrany na wiosnę.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119