KibiceWypowiedzi

Dariusz Lis: Chcemy zorganizować telebim na Derby Łodzi

Włodarze Łódzkiego Klubu Sportowego chcą zorganizować wspólne oglądanie 65. Derbów Łodzi. Klub planuje wynająć telebim, aby móc przeżywać piłkarskie święto wraz z sympatykami biało-czerwono-białych przy Alei Unii 2. Do realizacji tego pomysłu jeszcze daleka droga, ale jest na to szansa.

– Mam nadzieję, że razem z naszymi kibicami będziemy mogli oglądać Derby Łodzi. Wiemy już, że spotkanie derbowe zostanie rozegrane w środę 16 września na stadionie przy al. Piłsudskiego i jako kierownictwo klubu chcielibyśmy przeżywać sportowe emocje wspólnie z sympatykami ŁKS-u. W związku z tym rozważamy możliwość wynajęcia telebimu i zorganizowania takiego wydarzenia polegającego na oglądaniu meczu Widzewa z ŁKS-em na naszym obiekcie. Tutaj również bardzo prosimy naszych kibiców o zrozumienie, bo droga do realizacji tego pomysłu jest bardzo daleka i dziś nic nie możemy jeszcze obiecać. Na podjęcie decyzji mamy czas do wtorku, a wiele zależy tu od rozporządzeń Rady Ministrów, dyrektyw władz miasta, w tym wydziału kryzysowego i służb mundurowych – powiedział dyrektor klubu w rozmowie z Remkiem Piotrowskim.