Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Drago Srnić: Mamy mocne treningi. Ale one muszą być mocne

Środa na zgrupowaniu w Side upłynęła pod znakiem sparingu z FK Ołeksandria. Nie był to jednak jedyny punkt tej doby, o czym nieco więcej opowiedział serbski pomocnik ŁKS-u – Drago Srnić.

O trzynastym dniu obozu:
– Dla mnie ty był super dzień. Zrobiliśmy naprawdę dobrą robotę. Jedna grupa rano potrenowała, bardzo dobry trening zrobiliśmy. A ta druga grupa zagrała mecz, bardzo dobry mecz.

O porannym treningu:
– To był naprawdę ciężki trening. Mieliśmy dużo sprintów z workami z piaskiem. Potem mieliśmy jeszcze więcej sprintów i na końcu też taka rywalizacja, slalom z piłką. Fajny trening, mocny. Musimy mieć mocne treningi, jeżeli chcemy być dobrze przygotowani.

O sparingu z perspektywy ławki:
– Mogę jedynie powiedzieć, że bardzo dobry mecz zagraliśmy. Z dobrą drużyną, tak mi się wydaje. Bardzo mi się podobało, jak to wyglądało. Jeszcze trochę nie mamy świeżości, ale z takimi treningami i tym wszystkim myślę, że to przyjdzie na mecz z Legią.

O kolejnych dniach na obozie:
– W czwartek mamy dwa treningi chyba. Zobaczymy jaki będzie plan. Mamy sparing w piątek i po południu zapewne będzie wolne na pakowanie. W sobotę rano jest wyjazd z hotelu, jedziemy na lotnisko i lecimy do Berlina.