Kibice

Weź udział w jubileuszowej edycji Biegu Tropem Wilczym!

W tym roku, już po raz dziesiąty, wystartuje Bieg Tropem Wilczym. Wracając do tradycji sprzed pandemii, impreza odbędzie się w marcu. Ruszają zapisy do łódzkiej edycji organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS!

Już 6 marca 2022 r. wystartuje jubileuszowa, X edycja „Biegu Tropem Wilczym”. Ta wyjątkowa inicjatywa ma za zadanie kultywować pamięć o Żołnierzach Wyklętych oraz propagować zdrowy styl życia. Tegoroczna edycja będzie powrotem do tradycji marcowego biegania, czyli w okolicach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (1 marca).

Jak co roku na śmiałków czekać będą dwie przygotowane trasy, które przebiegać będą przez alejki parku im. Józefa Piłsudskiego (parku na Zdrowiu):

  • Bieg główny – 5 km
  • Bieg Towarzyszący – 1963 m (dla osób zaproszonych przez organizatora)

Łączna liczba uczestników w biegu głównym ograniczona jest do 450 osób, zaś w biegu towarzyszącym do 50 osób. Warunkiem udziału w biegu jest ukończony (najpóźniej 6 marca 2022 r.) 16 rok życia. W biegu towarzyszącym, za zgodą rodzica, mogą wziąć jednak udział młodsze osoby. Zapisów dokonywać można do 27 lutego 2022 roku – wypełniając odpowiedni formularz,  a po tej dacie bezpośrednio w biurze zawodów. Udział w biegu wiąże się również z opłatą startową:

  • do dnia 1 lutego 2022 r. – 45,- zł.
  • do dnia 21 lutego 2022 r. – 50,- zł.
  • do dnia 27 lutego 2022 r. oraz w biurze zawodów – 60,- zł.

Szczegółowe informacje odnośnie biegu Tropem Wilczym 2021 znaleźć można w regulaminie imprezy – X-Bieg-pamięci-Żołnierzy-Wyklętych-regulamin