Kibice

Zapisy na bilety na derby!

DERBY! 🔥

Idziemy na derby. Tak, dobrze przeczytaliście. IDZIEMY NA DERBY!

Po raz pierwszy od długich 13 lat pojawimy się na kurniku przy Piłsudskiego. To było długich 13 lat, ale wreszcie tam wrócimy i zaprezentujemy to z czego słynie kibolska szajka spod herbu Przeplatanki. Będziemy mogli przeżyć prawdziwe piłkarskie święto. Stanąć w sektorze gości na przeciw gospodarzy, głośno i wyraźnie zaznaczyć kto rządzi w Łodzi. Derby to nie jest zwykły mecz…

Zasady przy zapisach są proste – stali wyjazdowicze mają pierwszeństwo. Liczy się 10 ostatnich wyjazdów (Odra, Sosnowiec, Bełchatów, Tychy (ostatnia kolejka), Tychy (pierwsza kolejka), Puszcza, Korona, Stomil, Miedz, Tychy – Widzew)

Zapisy ruszają jutro (środa, 13.10) o 18 i do 19 zapisać się mogą ci, którzy zaliczyli w ostatnim czasie przynajmniej 7 z 10 wyjazdów.

Od 19 do 20 ci, którzy byli na 3 do 6 delegacji, a po 21, jeżeli zostaną bilety, cała reszta. Emigracja i wyjazdowicze, którzy zjedli zęby na trybunach w latach 90. i 2000, a w ostatnim czasie nie było im dane jeździć na wyjazdy również będą mieli możliwość zapisu na derby. Każdy z takich przypadków będzie uwzględniany indywidualnie. Wszystko będzie weryfikowane, bo pula biletów jest mocno ograniczona!

Koszt biletu to 100 zł, w cenie okazjonalna bluza i czapka. Zapisy w Sklepie Kibiców ŁKS.

ŁKS on Tour!