KibicePiłka Nożna

Bilety na mecz z Arką już w sprzedaży!

We wtorek o 12:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na najbliższe domowe spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Arką Gdynia. Mecz nomen omen hitowy odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 października o 12:40. Nie może Cię tam zabraknąć.

Wejściówki na sobotni mecz ŁKS Łódź – Arka Gdynia można kupić zarówno internetowo, jak i stacjonarnie. W tym pierwszym przypadku należy zalogować się na stronie bilety.lkslodz.pl i wybrać odpowiednie spotkanie. Stacjonarnie wejściówki zakupić można w Centrum Biletów Atlas Areny, a w dzień meczowy w kasach biletowych przy al. Unii Lubelskiej 2.

Godziny pracy Centrum Biletów Łódź Sport Arena:

• wtorek (12 października) / godz. 12-16
  • środa (13 października) / godz. 8-16
  • czwartek (14 października) / godz. 10-18
  • piątek (15 października) / godz. 8-16
  • sobota (16 października) / NIECZYNNE

W dniu meczu czynne będą kasy biletowe od al. Unii 2:

• niedziela (27 września) / godz. 10-13:30

Bilet na mecz z Arką Gdynia (sektory A1 / B1 / B2 / B3 / B4 / C1) kosztuje 50 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy).

Jednorazową wejściówkę VIP SILVER zakupicie za 120 zł (normalny) i 110 zł (ulgowy), z kolei bilet VIP GOLD (w cenie poza najlepszym miejscem na trybunie także znakomity catering) – w cenie 150 zł.

ŁKS nas potrzebuje, wcale nie mniej niż my ŁKS-u!