Dziś ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2020/21!

Dziś ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego w Fortuna I lidze w rozgrywkach 2020/21. Przez pierwszy tydzień pierwszeństwo mają posiadacze stałych wejściówek z poprzedniego sezonu. Otwarta sprzedaż ruszy za tydzień.

Ze względu na okoliczności i decyzje władz do rozdysponowania będzie na razie jedynie 50 proc. dostępnych na trybunie naszego stadionu miejsc. Stała wejściówka obejmie siedemnaście domowych spotkań ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze, w tym derbowy pojedynek z Widzewem i dwa inne ligowe szlagiery (na spotkanie Totolotek Pucharu Polski karnet nie obowiązuje).

Kibice mogą nabyć karnet zarówno za pośrednictwem strony internetowej (bilety.lkslodz.pl), jak i stacjonarnie w kasie Centrum Biletów Atlas Areny (w najbliższym tygodniu ta ostatnia pracuje w godz: poniedziałek: 10-18, wtorek: 12-16, środa: 8-16, czwartek: 10-18, piątek: 8-16; sobota i niedziela nieczynne).

Karnet ulgowy można zakupić jedynie stacjonarnie. O możliwości zakupu biletów na poszczególne mecze klub poinformuje przed rozpoczęciem rozgrywek.