Siatkówka

Klaudia Alagierska-Szczepaniak wraca do treningów!

Środkowa ŁKS Commercecon Łódź wraca po kontuzji! Klaudia Alagierska-Szczepaniak po prawie rocznej przerwie  dołącza do treningów łódzkich Wiewiór!

Klaudia Alagierska-Szczepaniak w meczu przeciwko Fenerbahce Opet Stambuł, w lutym zeszłego roku, zerwała więzadło krzyżowe co wykluczyło ją z gry na jedenaście miesięcy. Po kontuzji środkowa przeszła operację i długą rehabilitację. 

Jak podaje Dziennik Łódzki, Klaudia po długiej przerwie wraca na boisko i trenuje z zespołem. Środkowa ŁKS Commercecon Łódź będzie mogła pomóc łódzkim Wiewiórom w obronie tytułu!

 – Moje cele na ten sezon uległy znacznej zmianie po kontuzji, której doznałam. Musiałam zmienić swój punkt widzenia, dostrzec i docenić drobne rzeczy wokół siebie. Moim największym osiągnięciem w tym roku jest mój powrót na boisko i to jest dla mnie najważniejsze i z tego jestem dumna. Najwięcej radości sprawiało mi poznawanie nowych ludzi, a było dużo osób, którym jestem wdzięczna i doceniam każdą pomoc w tym czasie kontuzji. Powrót do szatni i normalnego treningu też był bardzo ekscytujący i teraz jeszcze bardziej kocham to, co robię. – powiedziała siatkarka. 

 

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119