Koszykówka

Kontynuować serię. Zapowiedź meczu z Mon-Pol Płock

Niepokonane w grudniu ełkaesianki 2024 rok rozpoczynają od wyjazdowego starcia z Mon-Polem Płock. Łodzianki, które mają jeden mecz zaległy, przy wygranej mają szansę na znalezienie się w czołowej czwórce grupy A 1. Ligi.

Podopieczne trenera Zycha w grudniu całkowicie odwróciły swoją sytuację w tabeli. Sezon rozpoczęły od serii pięciu porażek, ale po przełamaniu weszły na nowe tory – obecnie trwa ich passa czterech zwycięstw z rzędu, dzięki czemu mimo jednego meczu zaległego, zajmują 7. lokatę w grupie A 1. Ligi. Teraz ełkaesianki mogą spoglądać w górę, z nadzieją na ukończenie fazy zasadniczej na miejscu, które da im korzystne rozstawienie w fazie play-off.

Ich sobotnie rywalki, Mon-Pol Płock, to trzecia drużyna w tabeli, która u siebie do tej pory przegrała jedynie raz (z obecnymi wiceliderkami GTK Gdynia). Gospodynie tego meczu ostatni raz przegrały w grudniu, na wyjeździe do Huraganu Wołomin (zajmującego 8. lokatę w tabeli). Najlepiej punktującą zawodniczką z Płocka jest 29-letnia rzucająca, Patrycja Kaczor, która w dwunastu meczach zdobyła 177 oczek.

Mecz 13. kolejki grupy A 1. Ligi, pomiędzy Mon-Polem Płock a ŁKS-em Łódź rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00.

Fot. Walendi Photo


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119