Siatkówka

Czas na play-offy. Zapowiedź meczu z Radomką Radom

Już w poniedziałek o godzinie 17:30 ŁKS podejmie u siebie w Sport Arenie im. „Ziuny” Żylińskiego Radomkę. Będzie to pierwsza rywalizacja siatkarek w fazie play-off!

Biało-czerwono-białe zakończyły rundę zasadniczą na 3 miejscu. Dobre wyniki w ostatnim okresie mogą napawać optymizmem przed następnymi potyczkami, szczególnie że w ostatnich dwóch sparingach rozgrywanym z obecnym mistrzem Polski, „Wiewióry” wygrały oba pojedynki (3:1, 3:2). ŁKS w nadchodzącym spotkaniu jest stawiany w roli faworyta, zatem mamy wszyscy nadzieję, że drużyna prowadzona przez Michała Cichego udźwignie presję i będzie mogła cieszyć się po wygranej w Łodzi.

Radomka Radom po zmianie szkoleniowca (Dla przypominania, Błazej Kryształowicz zastąpił Riccardo Marchesi) zanotowały jedno zwycięstwo w lidze z #VolleyWrocław (3:0) oraz jedną porażkę w Pucharze Polski z Legionovią Legionowo (3:1). Radomka po fazie zasadniczej zajęła 6 miejsce, zatem było to zdecydowanie poniżej oczekiwań, jakie były przed startem rozgrywek po tym, jak w ubiegłym sezonie udało się im zająć w fazie zasadniczej aż 2 lokatę, aby koniec końców w fazie play-off zająć 4 miejsce po przegnanych na początku z Chemikiem Police (2:0), a następnie w spotkaniach o 3 miejsce z ŁKS-em (3:2).

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30, a jego przebieg będzie można oglądać w transmisji przeprowadzonej przez Polsat Sport.

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119