Fanatyku, twoje miejsce jest na Galerze!

Fanatyku!

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie naszego domu. Miejsca, o którym marzyliśmy od dawna. Po wielu perturbacjach w końcu będziemy mogli zasiąść na czterech trybunach #StadionKróla.

Wszyscy dobrze wiemy, że „Na stadionie i ulicy, klimat tworzą fanatycy”. To właśnie od nas zależy to, jaki klimat będzie panował w naszym domu! Pełna, fanatycznie śpiewająca Galera poniesie resztę trybun.

Jeździsz na wyjazdy? Zdzierasz gardło na meczach domowych? Jesteś aktywnym uczestnikiem życia kibicowskiego? A może chcesz zacząć przygodę z kibicowaniem i głośnym dopingiem wspierać piłkarzy? Właśnie takie osoby już niedługo będą mogły zapisać się na specjalne listy, robione przez wyznaczone osoby na OSIEDLACH. Dodatkowo, uruchamiamy listę w Sklepie Kibiców ŁKS we wtorek (5.04), środę (6.04) i piątek (8.04), od 17 do 19 na którą będą mogły zapisać się wszyscy zainteresowani, którzy nie wiedzą jak zrobić to na osiedlach.

Co daje zapisanie się na listę? Zostaniesz zaznaczony w systemie sprzedaży biletów i na Galerę (sektory D1 – D4) będziesz mógł kupić bilet na pojedynczy mecz za 20 zł, a pakiet na trzy mecze (Chrobry, widzew, Odra) za 50 złotych (+ 10 zł jeśli nie posiadasz jeszcze karty kibica).

Uwaga! Zakup będzie możliwy dopiero od wtorku (12.04)!

Warunek jest jeden – każdy, kto zapisze się na listę przez 90 minut musi zdzierać gardło, żeby tworzyć niepowatrzymy klimat na Stadionie Króla!