Pójść za ciosem! Wiewióry grają w Bydgoszczy

Siatkarki ŁKS-u Commercecon już dziś powalczą o trzecie zwycięstwo z rzędu w Lidze Siatkówki Kobiet. Zawodnicy trenera Marka Solarewicza zagrają na wyjeździe z Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz.

W środę Łódzkie Wiewióry stworzyły kibicom biało-czerwono-białych fantastyczny spektakl. Nasze siatkarki bardzo dobrze rozpoczęły zmagania w Lidze Mistrzyń pokonując w pierwszej kolejce niemiecki Allianz MTV Stuttgart 3:2. Teraz ŁKS wraca do gry na ligowych parkietach.

Ostatnie dwa mecze w LSK to dwa pewne zwycięstwa ełkaesianek (3:0 z Radomką Radom i 3:1 z #VolleyWrocław) i śmiało można powiedzieć, że zespół Solarewicza jest na fali. Przeciwko Niemkom dobrze w ataku zagrała Monika Bociek i Izabela Kowalińska, która miała ogromny wpływ na końcowy wynik kończąc 8/8 piłek w tie-breaku. Za co otrzymała nagrodę MVP.

Ewentualne zwycięstwo łodzianek z drużyną Piotra Mateli może przynajmniej do soboty (wtedy grają swój mecz zawodniczki Grot Budowlanych) dać ŁKS-owi awans na trzecie miejsce w tabeli.

Nasze siatkarki nie będą same w Bydgoszczy, ponieważ będą mogły liczyć na doping nie tylko wiernych fanów z Łodzi, ale także na silne wsparcie kibiców Zawiszy.

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek transmisji o 17:30.