Siatkówka

Zrehabilitować się po Mielcu. Zapowiedź meczu z Radomką Radom

Czas odrobić ligowe zaległości. Już dziś siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzą się w zaległym spotkaniu 15. kolejki Tauron Ligi z Radomką Radom. To przede wszystkim okazja na rehabilitację za stratę punktów z beniaminkiem z Mielca.

Ten sezon dla ekipy mistrzyń Polski nie jest usłany różami. Aż pięć porażek i osiem punktów straty do czwartej lokaty w tabeli mogą powodować, że każda strata punktów będzie bardzo odczuwalna. Stąd za tą, dość niespodziewaną, zanotowaną w niedzielę w Mielcu, dobrze jak najszybciej się zrehabilotować.

Choć dzisiaj zadanie nie będzie z całą pewnością proste. Radomka to mocny ligowy średniak, który plasuje się na siódmym miejscu ligowej stawki. To drużyna, która może zaskoczyć, o czym w tym sezonie przekonały się już Rysice Rzeszów i Chemik Police. 

W pierwszym meczu w tym sezonie ŁKS, nie bez problemów, pokonał Radomkę w czterech setach. Plan na dzisiejsze spotkanie może być więc jeden – kolejne zwycięstwo, ale tym razem zamknięte w ramach trzech partii. Początek potkania o 19 w Łódź Sport Arenie.

fot. I.Dorniak