Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie. Mieszko Lorenc przedłużył kontrakt z ŁKS!

Mieszko Lorenc związał się z Łódzkim Klubem Sportowym nowym kontraktem. Środkowy obrońca będzie bronił barw „Rycerzy Wiosny” do 30 czerwca 2023 roku.

20-latek w tym sezonie przebił się do pierwszego zespołu biało-czerwono-białych, ale występy w drużynie Marcina Pogorzały łączy z grą w rezerwach. W tym sezonie rozegrał sześć meczów w I lidze oraz siedem w III lidze.

Poprzedni kontrakt zawodnika rodem ze Zduńskiej Woli, obowiązywał do zakończenia obecnych rozgrywek. Klub docenia rozwój obrońcy i zdecydował się podpisać z nim nowy roczny kontrakt, dzięki któremu Lorenc będzie piłkarzem ŁKS jeszcze przez kolejny sezon.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119