Siatkówka

Katarina Osadchuk żegna się z ŁKS-em Commercecon

Kolejną siatkarką, której w przyszłym sezonie nie zobaczymy w biało-czerwono-białych barwach jest Katarina Osadchuk. Środkowa żegna się z ŁKS-em po jednym sezonie.

Katarina Osadchuk w sezonie 2020/21 nie miała zbyt wielu okazji na zaprezentowanie swoich umiejętności. Środkowa na parkiecie pojawiła się zaledwie dwukrotnie, jednak niezależnie od spędzonych na nim minut była bardzo ważnym elementem kadrowej układanki.

Przypomnijmy – dla Katriny sezon 2020/21 nie był pierwszym w biało-czerwono-białych barwach. „Osa” dołączyła do ŁKS-u Commercecon w 2015 roku po zdobyciu mistrzostwa I ligi z Zawiszą Sulechów. Ten sukces powtórzyła w kolejnym sezonie z łódzką ekipą i wraz z nią awansowała do rozgrywek ORLEN Ligi. W sezonie 2016/2017 ŁKS Commercecon zajął 6. miejsce, co jak na beniaminka było bardzo dobrym osiągnięciem.

To prawda, że nie mieliśmy okazji oglądać Osy na boisku zbyt często, jednak wszyscy w klubie doceniamy jej wkład w tworzenie zespołu w sezonie 2020/21. Pamiętajmy, że praca w drużynie, to nie tylko mecze, ale i treningi oraz zaangażowane w działania pozasportowe. Mogliśmy liczyć na Osę, we wszystkich akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez klub. Podkreślę tu chociażby wizyty w schronisku dla zwierząt przy okazji akcji #WygrywaMyPomagaMy. Katarina ma ŁKS w sercu i zawsze pozostanie naszą Łódzką Wiewiórą. Życzymy jej wszystkiego dobrego – powiedział Mariusz Przybyła, specjalista ds. marketingu ŁKS-u Commercecon Łódź cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Katarina, dziękujemy za reprezentowanie biało-czerwono-białych barw! Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119