Siatkówka

Krystyna Strasz: Mam nadzieję, że będę już wracała do siatkówki

Po spotkaniu ŁKS-u Commercecon Łódź z #VolleyWrocław przed kamerą klubowej telewizji stanęła Krystyna Strasz. Libero „Łódzkich Wiewiór” na początku grudnia nabawiła się poważnej kontuzji, po której jest już coraz mniej śladu.

O kontuzji Krystyny Strasz informowaliśmy na początku grudnia. Libero ŁKS-u Commercecon Łódź podczas treningu zderzyła się z kolanem koleżanki, co poskutkowało złamaniem kości jarzmowej. Ulubienica kibiców przeszła zabieg i powoli szykuje się do powrotu na parkiet.

Spotkanie „Łódzkich Wiewiór” z #VolleyWrocław było już kolejnym, które Krystyna Strasz oglądała z perspektywy hali. Jak sama jednak przyznaje – jest to dość dziwne uczucie:

– Zza boiska mecz ogląda mi się dziwnie, inaczej. Z boku wszystko wydaje się łatwiejsze niż jest w rzeczywistości na boisku. Na boisku wszystko dzieje się dużo szybciej niż poza nim – komentowała Krystyna Strasz.

Libero odniosła się również do swojego powrotu do siatkówki. Ten jak się okazuje może nastąpić już niedługo:

– Mam nadzieję, że już teraz będę wracała normalnie do siatkówki. Czekam tylko na moją maskę Zorro, w której będę występować. Może nie będzie mnie z niej widać, ale na pewno pomoże, żeby nie stało się znowu coś podobnego. Lada dzień ona przyjdzie i mam nadzieję, że będę już mogła normalnie uczestniczyć w treningach – zakończyła Strasz.

Po tym samym meczu kilka słów przed kamerą powiedziała również Wiktoria Lach. Młoda libero odniosła się m.in. do zastępowania starszej koleżanki:

– Krysia to świetna libero. Ma mnóstwo lat doświadczenia i myślę, że ciężko jest mnie do niej porównywać. Wiadomo, że to jest różnica wieku i doświadczenia. Wymagania są duże, ale staram się podołać – zakończyła Lach.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119