Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Kamil Dankowski: Wiemy o co gramy, jaki jest cel

Kamil Dankowski był przewodnikiem ŁKS TV podczas trzeciego dnia obozu w Side. Obrońca „Rycerzy Wiosny” podsumował trzecią dobę w Turcji, ale i zdradził swoje podejście do walki o pierwszy skład.

O pierwszym niedzielnym treningu:
– Mieliśmy wstawkę motoryczną, można powiedzieć, na rozgrzewkę. Później taki tor tlenowy. Później trener podzielił nas na dwie grupy – obrońców i zawodników ofensywnych. Mieliśmy wykonywać te założenia, które wczoraj na odprawie trener nam, obrońcom, przekazywał. I myślę, że zawodnicy ofensywni, te rotacje i różne rzeczy, też mieli stosować.

O rozmowie z trenerem Stawowym:
Porozmawialiśmy sobie, były miłe słowa. Ale więcej nie mogę zdradzić. To nie była rozmowa o piłce nożnej, tylko bardziej taka osobista.

O drugim treningu:
– Troszkę deszczyku spadło, ale to nie miało wpływu na to, co mieliśmy zrealizować na treningu. Zaczęliśmy od rozgrzewki, mieliśmy wstawkę motoryczną – bieganie. Po bieganiu mieliśmy gierki na utrzymanie, a po nich grę dużą wewnętrzną.

O warunkach atmosferycznych:
– Bardziej deszcz mi przeszkadzał niż wiatr. Ale mówię – za dużego wpływu to nie ma, bo jak się już jest na treningu, to jest bardziej skupienie na tym co robimy, niż co się dzieje wokół.

O przepracowaniu pełnego okresu przygotowawczego i walce o pierwszy skład:
– 
Każdy ma na obozie czystą kartę, tak trener powiedział. Każdy musi dać z siebie maksa, pokazać się z jak najlepszej strony na sparingach, bo to jest wyznacznik przed ligą. A co do obozu, to myślę, że dla każdego zawodnika cały przepracowany obóz to jest duża pomoc przed ligą, gdzie musimy być przygotowani na grę przez 90 minut. Wiemy o co gramy, wiemy jaki jest cel, to jest najważniejsze.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119