Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ricardinho nie zagra z GKS-em Tychy. Ma być gotowy na mecz z Odrą Opole

Wojciech Stawowy był gościem środowego wydania magazynu „Piłka Meczowa” na antenie telewizji TOYA. Trener ełkaesiaków zdradził, że w sobotę podczas meczu z GKS-em Tychy, nie będzie mógł jeszcze skorzystać z Ricardinho.

– Ricardinho jeszcze nie jest gotowy. Pozostali nowi zawodnicy są do mojej dyspozycji. Ricardinho miał przerwę dwutygodniową z treningami. Była też kwestia jego dojazdu do Polski. Wszystko się wydłużyło. Zawodnik jest w treningu i wygląda coraz lepiej. Jest to gracz wszystkim dobrze znany. To bardzo dobry piłkarz, który w przeciągu tygodnia będzie gotowy do gry. Powinien być gotowy na Odrę Opole. To już od niego zależy czy wywalczy sobie miejsce w wyjściowej jedenastce – powiedział trener ŁKS-u.

Brazylijczyk jest w treningu z zespołem już drugi tydzień. W związku z kontuzją Samu Corrala, do końca tego sezonu będzie rywalizował o miejsce w składzie z Piotrem Janczukowiczem i Łukaszem Sekulskim. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119