Ricardinho nie zagra z GKS-em Tychy. Ma być gotowy na mecz z Odrą Opole

Wojciech Stawowy był gościem środowego wydania magazynu „Piłka Meczowa” na antenie telewizji TOYA. Trener ełkaesiaków zdradził, że w sobotę podczas meczu z GKS-em Tychy, nie będzie mógł jeszcze skorzystać z Ricardinho.

– Ricardinho jeszcze nie jest gotowy. Pozostali nowi zawodnicy są do mojej dyspozycji. Ricardinho miał przerwę dwutygodniową z treningami. Była też kwestia jego dojazdu do Polski. Wszystko się wydłużyło. Zawodnik jest w treningu i wygląda coraz lepiej. Jest to gracz wszystkim dobrze znany. To bardzo dobry piłkarz, który w przeciągu tygodnia będzie gotowy do gry. Powinien być gotowy na Odrę Opole. To już od niego zależy czy wywalczy sobie miejsce w wyjściowej jedenastce – powiedział trener ŁKS-u.

Brazylijczyk jest w treningu z zespołem już drugi tydzień. W związku z kontuzją Samu Corrala, do końca tego sezonu będzie rywalizował o miejsce w składzie z Piotrem Janczukowiczem i Łukaszem Sekulskim.