Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Bilety na 68. Derby Łodzi już w sprzedaży!

Za nami pierwszy wielki test w pełni otwartego Stadionu Króla, czyli jego inauguracja. Teraz czas na kolejne wyzwanie, czyli 68. Derby Łodzi, które odbędą się już w 3-ego maja. Sprzedaż biletów na to spotkanie rusza we wtorkowe południe – w puli około 5200 wejściówek!

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego pokazali swoją siłę podczas otwarcia Stadionu Króla, meldując się w komplecie i bijąc przy tym rekord frekwencyjny w województwie łódzkim w XXI wieku. Teraz trzeba się postarać, żeby wypełnić nasz ełkaesiacki dom także na derby!

Do sprzedaży zostanie udostępnionych około 5200 biletów. Dystrybucja internetowa (bilety.stadionalunii.pl) zostanie otwarta o godzinie 12:00, a stacjonarna wraz z otwarciem kas o godzinie 15:00.

Ze względu na fakt, że derby Łodzi są spotkaniem podwyższonego ryzyka, na stadionie zostały wyznaczone sektory buforowe, oddzielające kibiców gości od ełkaesiaków. Osoby posiadające karnety/minikarnety na sektor A1 zostały automatycznie przeniesione na sektor B1 ze względu na niezbędne środki bezpieczeństwa.

Od najbliższego meczu sektor E1 nie będzie posiadał statusu sektora rodzinnego. Wszystkie osoby, które mają zarezerwowane miejsce na sektor E1 w ramach pakietu rodzinnego mogą w kasie stacjonarnej bezpłatnie zmienić miejsce na sektor G1 (rodzinny). Opcja zmiany miejsc na pozostałych sektorach została wyłączona.

Godziny pracy kas przy al. Unii:

• Wtorek (26 kwietnia) | godz. 15.00 – 19.00
  • Środa (27 kwietnia) | godz. 12.00 – 19.00
  • Czwartek (28 kwietnia) | godz. 12.00 – 16.00
  • Piątek (29 kwietnia) | godz. 15.00 – 19.00
  • Sobota (30 kwietnia) | godz. 10.00 – 14.00
  • Niedziela (1 maja) nieczynne
  • Poniedziałek (2 maja) | godz. 12.00 – 16.00
  • Wtorek (3 maja – DZIEŃ MECZU| godz. 12.00 – 19.00

Cennik biletów na 68. Derby Łodzi:

B/C/D/E/F/H – 50 złotych (normalny), 40 złotych (ulgowy), 20 złotych (dziecięcy)
G1 (rodzinny) – 35 złotych (pakiet 1+1), 60 złotych (2+1), 70 złotych (2+2), 80 złotych (2+3)*
VIP Silver – 120 złotych (normalny), 110 złotych (ulgowy)

*pierwsza liczba w pakiecie oznacza osobę dorosłą (powyżej 14 lat), a druga oznacza dzieci i młodzież (do 13 lat)

Zwalnianie miejsca

Klub umożliwia także opcję zwolnienia miejsca przez posiadaczy karnetów, którzy nie będą mogli pojawić się na meczu. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, jeśli wiecie, że nie będzie was na derbach – w ten sposób więcej kibiców ŁKS-u będzie mogło obejrzeć ten mecz!

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie sprzedaży biletów
  2. Przejdź do zakładki: „Moje bilety”
  3. Wybierz wydarzenie, na które chcesz zwolnić miejsce
  4. Kliknij ikonę: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” (znajduje się po prawej stronie)
  5. Zaznacz „TAK” w odpowiedzi na pytanie o zwolnienie miejsca
  6. Wybierz „TAK” / „NIE” w odpowiedzi na pytanie o to, czy chcesz zakupić bilet innej osobie na zwolnione miejsce
  7. W przypadku zaznaczenia „TAK” w poprzednim punkcie – zapisz dane osoby dla której zwalniasz miejsce. Wybierz typ biletu.
  8. Potwierdź klikając: „Rezerwuję i płacę”

Uwaga! Zwolnienie miejsca nie wiąże się z odzyskaniem środków – oddanego miejsca nie można też już odzyskać.

Fot. Łukasz Żuchowski