NewsPiłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Aleksander Iwańczyk zadebiutował w PKO BP Ekstraklasie!

Kolejny młody zawodnik dostał w tym sezonie szanse debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej. W poniedziałek na boisku w Lubinie po raz pierwszy w swojej karierze minuty w ekstraklasie zebrał Aleksander Iwańczyk.

Ostatnie dni bezsprzecznie należą do Aleksandra Iwańczyka. W piątek młody pomocnik został uprawniony do gry w PKO BP Ekstraklasie, w poniedziałek ŁKS zdecydował się wykupić go z Legii Warszawa, a cały ten okres skwitował debiutem w najwyższej klasie rozgrywkowej!

Iwańczyk pojawił się na boisku w 74 minucie starcia z Zagłębiem Lubin, zmieniając na boisku Daniego Ramireza. Swój premierowy występ okrasił premierową bramką na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119