Piłka Nożna

Aleksander Iwańczyk z kontraktem w Łódzkim Klubie Sportowym!

Pierwszego lipca piłkarzem ŁKS-u zostanie Aleksander Iwańczyk, który ostatnio występował w drużynach rezerw naszego klubu jako zawodnik wypożyczony.

źródło: lkslodz.pl

Aleksander Iwańczyk jest środkowym pomocnikiem, który wcześniej grał w Szkole Futbolu Wilanów, Ursusie Warszawa, FFA Warszawa i Legii Warszawa. Latem ubiegłego roku 17-letni piłkarz dołączył do Łódzkiego Klubu Sportowego na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa. Od tego czasu występował regularnie w czwartoligowym ŁKS III Łódź, zaliczył 13 spotkań w drugoligowych rezerwach naszego klubu, a w tym tygodniu trenował z pierwszą drużyną.

ŁKS zdecydował się na aktywowanie opcji wykupu Aleksandra Iwańczyka z Legii Warszawa, co oznacza, że 1 lipca br. zawodnik przejdzie definitywnie do naszego klubu. ŁKS związał się z młodym pomocnikiem kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2027 roku.

Olku, życzymy Ci wielu udanych występów z przeplatanką na piersi.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119