Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Tomasz Salski: Rozmowy w sprawie Ratajczyka są zaawansowane

W niedzielnym programie Cafe Futbol gościł prezes Łódzkiego Klubu Sportowego, Tomasz Salski. Włodarz klubu zdradził m.in. jak wygląda aktualna sytuacja transferowa klubu.

W ostatnich dniach dość dużo mówi się o przenosinach Adama Ratajczyka do Zagłębia Lubin. Doniesienia medialne prześcigają się w informacjach o kwocie transakcji i czasie jej finalizacji. Podczas programu Cafe Futbol do wszelkich spekulacji odniósł się Tomasz Salski:

– Jeżeli chodzi o Adama, to mogę potwierdzić, że rozmowy są zaawansowane. Moje z innym klubem.

Sternik Łódzkiego Klubu Sportowego odniósł się również do doniesień łączących Pirulo z odejściem z klubu:

– Natomiast jeżeli chodzi o Pirulo, to jestem spokojny.

W dogrywce programu, poruszony został również wątek ewentualnego odejścia Jana Sobocińskiego. W tym temacie prezes Salski również wyklucza transfer.

Chcemy zrealizować swój cel. Jasiu i Pirulo są naszymi kluczowymi piłkarzami i nie jesteśmy przygotowani na ich odejście.