Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Dankowski zadebiutował w ŁKS-ie

Podczas sobotniego spotkania ze Zagłębiem Sosnowiec w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego zadebiutował Kamil Dankowski. Obrońca otrzymał od Wojciecha Stawowego dwadzieścia minut na zaprezentowanie swoich umiejętności. 

24-letni zawodnik znalazł się po raz pierwszy w kadrze meczowej ŁKS-u od momentu podpisania kontraktu. Na placu gry zameldował się w 72 minucie, kiedy to zmienił Adriana Klimczaka. 

„Danek” grał na lewej stronie defensywy i można powiedzieć, że pokazał się z pozytywnej strony. Od początku był aktywny i w pierwszych kontaktach z piłką pokazał swoją jakość posyłając dwa prostopadłe kluczowe podania do swoich kolegów z zespołu. W końcowej fazie meczu pomógł drużynie przetrwać napór Zagłębia Sosnowiec, dzięki czemu nasi zawodnicy wrócili do Łodzi z kolejnym kompletem punktów.

Były zawodnik Śląska Wrocław w kolejnym spotkaniach powinien dostawać kolejne szanse od sztabu szkoleniowego. Rywalizacja w zespole jest bardzo potrzebna, a głębia składu może okazać się kluczem do osiągnięcia celu w tym sezonie Fortuna I ligi. 

Z kadry pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego na oficjalny debiut czekają jeszcze: Aleksander Bobek, Michał Kot, Mateusz Bąkowicz, Tomasz Górecki, Daniel Celea, Piotr Tazbir, Mieszko Lorenc, Artur Sójka, Marcel Wszołek oraz Dariusz Gmosiński.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119