Nowe przypadki koronawirusa w ŁKS!

W hitowym spotkaniu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi z Termaliką Nieciecza trener Wojciech Stawowy będzie musiał radzić sobie bez sześciu zawodników. Tyle bowiem pojawiło się nowych przypadków zakażenia koronawirusem w ekipie „Rycerzy Wiosny”.

W piątek za pomocą oficjalnej strony internetowej Łódzki Klub Sportowy poinformował o sześciu pozytywnych wynikach badań na SARS-CoV2, które dały testy przeprowadzone przed spotkaniem z Termaliką. Chorzy trafili na izolację, a mecz z liderem tabeli nie jest zagrożony.

Zawodnicy z pozytywnym wynikiem badania niezwłocznie zostali wyłączeni z zajęć treningowych i odesłani na izolację. Zdrowi zawodnicy normalnie natomiast pod okiem sztabu szkoleniowego przygotowują się do sobotniego meczu w Niecieczy – czytamy na stronie klubu.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport