Fortuna 1. LigaMultimediaPiłka Nożna

Bartosz Biel katem Widzewa!

Drużyna GKS-u Tychy na zakończenie 15. kolejki Fortuna I ligi pokonała na własnym obiekcie Widzew 2:1. Zwycięską bramkę dla tyszan zdobył Bartosz Biel, który po trafieniu do siatki eksponował swoją radość pokazując do kamery charakterystyczny znak Łódzkiego Klubu Sportowego.

26-latek nigdy nie ukrywał swojej sympatii do klubu z alei Unii i na każdym kroku o tym przypomina. Podczas czwartkowego spotkania dał temu wyraz w najlepszym możliwy sposób. Pomocnik przepięknym strzałem przesądził o wygranej „Tyskich”.

Bartosz Biel pochodzi z Wałbrzycha, ale w 2007 roku trafił do naszego miasta – konkretnie do UKS SMS Łódź. W sezonie 2012/13 został piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego i rozegrał w biało-czerwono-białych barwach trzy mecze.

Były zawodnik GKS-u Bełchatów będzie miał okazję wrócić na stadion przy alei Unii Lubelskiej już za nieco ponad tydzień. Mecz ŁKS-u z GKS-em Tychy zakończy zmagania obu klubów w rundzie jesiennej Fortuna I ligi.

Brawo Bartek, Brawo GKS!

Źródło filmu i Foto: Polsat Sport