Piłka Nożna

Znamy pierwszych rywali, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w przyszłym sezonie

Losy Łódzkiego Klubu Sportowego w PKO BP Ekstraklasie są już przesądzone, a do końca rundy wiosennej zostało już tylko  jedno domowe spotkanie. Nowy sezon rozegramy w 1. Lidze, więc sprawdźmy z kim przyjdzie nam się tam zmierzyć.

Sezon w PKO BP Ekstraklasie już za nami, a od jakiegoś czasu zdaje się być tylko formalnością. Losy Łódzkiego Klubu Sportowego znane są już od kilku kolejek, beniaminkowi z Łodzi nie uda się pozostać w elicie. Zespół z Al.Unii od przyszłego sezonu będzie grał w 1. Lidze.

Powoli klub przygotowuje się do gry na zapleczu ekstraklasy, a my znamy już pierwszych rywali, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć po przerwie wakacyjnej! 

Lista zespołów grających w 1. Lidze w sezonie 2024/2025:

1. Ruch Chorzów

2. Warta Poznań

3. Stal Rzeszów

4. Znicz Pruszków

5. Polonia Warszawa

6. Termalica Bruk-Bet Nieciecza

7. Chrobry Głogów

8. Miedź Legnica

9. Wisła Płock

10. GKS Tychy

11. Wisła Kraków

12. Kotwica Kołobrzeg

13. Pogoń Siedlce

 

 

 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119