Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Siedmiu zawodników na liście transferowej!

Dzień po zakończeniu sezonu PKO BP Ekstraklasy władze ŁKS-u stworzyły listę transferową na której znalazło się siedmiu zawodników. 

Listę transferową tworzą zawodnicy, którzy mają aktualne kontrakty na przyszły sezon w 1.lidze. Klub nie widzi jednak przyszłości we współpracy z piłkarzami, dając im wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

Największym zaskoczeniem na liście jest obecność obecnego kapitana ŁKS – Bartosza Szeligi, który w klubie przy Al. Unii pojawił się trzy sezony temu, a podczas swojej przygody z przeplatanką na piersi zanotował 87 występów i strzelił 7 bramek.

Na liście znalazł się również Marcin Flis. Podstawowy obrońca początku sezonu w Ekstraklasie, do Łodzi trafił latem 2023. Stoper zagrał w barwach ŁKS siedemnaście razy.

Kolejni dwaj obecni na liście to zagrianiczno defensywni pomocnicy Adrien Louveau oraz Thiago Ceijas. Francuz trafił na początku sezonu do ŁKS z rezerw RC Lens, rozgrywając 25 spotkań. Z kolei Argentyńczyk przyszedł w przerwie między sezonami z Bułgarskiego FC Beroe, a jego licznik występów zatrzymał się na ośmiu występach.

Listę transferową zamykają, zesłany do rezerw Maciej Śliwa oraz dwaj zawodnicy, którzy w tym sezonie byli wypożyczeni do klubów pierwszej ligi Mieszko Lorenc i Adrian Małachowski.

Cała siódemka zawodników ma ważne kontrakty z ŁKS-em do 30 czerwca 2025 roku. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119