Piłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Damian Nowacki odchodzi do Chojniczanki

Damian Nowacki opuszcza Łódzki Klub Sportowy. Pomocnik nie podpisze nowego kontraktu i od 1 lipca będzie występował w Chojniczance Chojnice. 

25-latek jest wychowankiem ŁKS, który wrócił do klubu z alei Unii, dwa lata temu po piłkarskich doświadczeniach w Warcie Sieradz, Stali Rzeszów i Sokole Aleksandrów Łódzki.

W pierwszym zespole biało-czerwono-białych rozegrał łącznie 44 spotkania i zdobył jednego gola. W ostatnich dwóch sezonach był podporą trzecioligowych rezerw, ale dostawał też szansę w „jedynce”. 

Klub przedstawił zawodnikowi ofertę, pod kątem gry w rezerwach w II lidze, lecz gracz na to nie przystał. Teraz będzie występował w Chojniczance Chojnice, z którą podpisał roczny kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Co ciekawe, Nowacki szybko będzie miał okazję wrócić na Aleję Unii. Już w trzeciej kolejce II ligi, jego nowy zespół zmierzy się w Łodzi z ŁKS II. 

„Mały” dziękujemy! Powodzenia na piłkarskim szklaku! 

Foto: Chojniczanka 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119