Piłka Nożna

Sześciu zawodników odchodzi z ŁKS-u!

Z powodu kończących się kontraktów w przyszłym sezonie na al. Unii nie zobaczymy aż sześciu zawodników! Jeden z nich wczoraj po raz ostatni bronił naszej bramki. 

Sezon się zakończył, a więc przyszedł czas na zmiany w szatni Łódzkiego Klubu Sportowego. Wiemy już, że z powodu kończących się kontraktów przy al. Unii nie zobaczymy aż sześciu zawodników. 

Wypożyczony zimą Yadegar Rostami wraca do Szczecina. Irańczyk z przeplatanką na piersi wystąpił w ośmiu meczach ( 1 mecz w PKO BP Ekstraklasie z Koroną Kielce i 7 w 2. Lidze) i strzelił jednego gola w meczu ze Stomilem Olsztyn. 

Klub nie zdecydował się również na przedłużenie kontraktu z Rizą Durmisim, Stipe Jurićiem, Dawidem Arndtem i Piotrem Janczukowiczem.

Durmisi również dołączył do nas w przerwie zimowej, a na boisku zaprezentował się jedenaście razy i zaliczył jedną asystę

Stipe Jurić przyszedł do Łódzkiego Klubu Sportowego trzy lata temu. W biało-czerwono-białych barwach wystąpił w aż 61 spotkaniach, strzelił 12 goli i zaliczył dwie asysty

Dawid Arndt swoją przygodę z ŁKS-em rozpoczął od gry w zespole U-19 w sezonie 2017/2018,  a w 2020 roku związał się z klubem trzyletnią umową, która wygasa 30 czerwca 2024 roku. Na bilans pięćdziesięciu meczów Dawida składa się 10 występów w Centralnej Lidze Juniorów U-19w 3. Lidze2. Lidze20 Fortuna 1. Lidzemecz w barażach o udział w Ekstraklasie, Fortuna Pucharze Polski w Ekstraklasie.

1 stycznia 2021 na al. Unii trafił Piotr Janczukowicz, który związał się z klubem trzyipółletnim kontraktem. Napastnik reprezentował nasze barwy w 101 spotkaniach! 5 razy wybiegł na boisko z naszymi rezerwami (2 gole i 1 asysta), a aż 96 razy z pierwszą drużyną, dla której strzelił 14 goli i zaliczył 4 asysty

Dodatkowo w  kontrakcie wicekapitana ŁKS-u była opcja automatycznego przedłużenia umowy w przypadku utrzymania się w PKO BP Ekstraklasie. Z racji tej, że warunek nie został spełniony z klubem żegna się również Dani Ramirez. Zawodnik wrócił do Łodzi po trzech latach. W tym sezonie wystąpił w 32 spotkaniach, strzelił 9 golirazy asystował  przy bramce kolegom. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119