Sporty Walki

Kacper z pewnym zwycięstwem! „Bomba” oszukany przez sędziego?

Słodko-gorzka była sobota dla ełkaesiackich wojowników. Na nasze konto wpadło jedno pewne zwycięstwo i… no właśnie, ogromna kontrowersja. Wiele wskazuje na to, że „Bomba” został oszukany przez sędziego w jednej z największych federacji na świecie.

Bez większych problemów swoją walkę na The Warriors MMA zakończył Kacper Leśniak. Nasz wojownik pokonał swojego rywala przez TKO w drugiej rundzie i mógł cieszyć się z zasłużonego, pierwszego zawodowego zwycięstwa.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Warriors Gala MMA (@the_warriors_mma)

Mniej powodów do radości przyniosła z kolei gala Brave w Holandii. W walce wieczoru „Bomba” został co prawda trafiony przez rywala i nieco zamroczony usiadł w oktagonie, ale kiedy Francuz zaczął iść w jego kierunku Marcin w pełnej świadomości zaczął wchodzić w techniki BJJ. Dla sędziego zawodów jeden cios z góry był jednak ważący i bez czekania na rozwój sytuacji zdecydował się zakończyć walkę. Ełkaesiak miał w tej sytuacji słuszne pretensje. Wydaje się, że gdyby sędzia nie przerwał pojedynku tak szybko, „Bomba” byłby w stanie go wygrać.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119