Sporty Walki

„Dajmos” pokazał charakter.

W piątek swoją walkę na gali ACA stoczył Łukasz Kopera. „Dajmos” mimo bardzo wyrównanej walki i serca zostawionego w Octagonie przegrał na punkty z Adlanem Bataevem.

Ełkaesiak do walki wyszedł skoncentrowany po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym. Jak zawsze w narożniku towarzyszył mu brat – Bartłomiej, który w trakcie walki dawał cenne wskazówki „Dajmosowi”. Walka odbyła się się na pełnym dystansie trzech rund, podczas, których (szczególnie drugiej i trzeciej) mogło wydawać się, że to zawodnik spod herbu przeplatanki ma przewagę.

Ostatecznie po gongu kończącym starcie, decyzją sędziów, w górę poszybowała ręka Adlana Bataeva. Dla Łukasza Kopery, walka w Mińsku, była ostatnią w tym roku kalendarzowym. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119