Siatkówka

Adrian Chyliński odchodzi z ŁKS Commercecon Łódź!

Doświadczony asystent trenera – Adrian Chyliński odchodzi z ŁKS Commercecon Łódź. Na al. Unii trafił w lipcu 2022 roku, a już kilka miesięcy później świętował z zespołem Mistrzostwo Polski. Teraz dostał ofertę z zagranicy i rozwiązał z klubem umowę za porozumieniem stron. 

Adrian Chyliński swoje pierwsze kroki w roli trenera stawiał w PGE Skrze Bełchatów. Był również w sztabie szkoleniowym reprezentacji Szwajcarii i Węgier, a w lipcu 2022 roku trafił do Łodzi.

Mimo krótkiego stażu, to za jego kadencji, dzięki determinacji całego zespołu siatkarki ŁKS Commercecon Łódź zdobyły Mistrzostwo Polski i brały udział w finale Pucharu Polski. Jego osiągnięcia sprawiły, że dostał propozycję poprowadzenia klubu z zagranicy i zdecydował się przyjąć tą atrakcyjną ofertę.

– Dostałem ofertę, która mogłaby się już nie powtórzyć w przyszłości. Porozmawialiśmy z Prezesem i uznaliśmy, że może to być dobre rozwiązanie. Dziękuję za to i za wsparcie, które dostałem. Wiarę, że mogę osiągnąć sukces w nowej roli. Chciałem podziękować wszystkim pracownikom klubu, z którymi mamy super kontakt, drużynie i wszystkim, którzy nas wspierali. Było i jest to dla mnie bardzo emocjonalne pożegnanie, natomiast trzeba ruszać dalej i odnaleźć się w nowej roli. Nie chcę się żegnać na zawsze, dlatego mówię do zobaczenia. Czuję, że jeszcze kiedyś się spotkamy! Klubem Łodzi jest ŁKS! – powiedział Adrian po odejściu z klubu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119