Siatkówka

Po awans w Pucharze CEV! Zapowiedź dwumeczu z CV Gran Canaria

Dwa dni – dwa mecze. Takie wyzwanie stoi przed łódzkimi „Wiewiórami”, które we wtorek i środę rozegrają dwumecz z hiszpańskim zespołem, CV Gran Canaria, w ramach Pucharu CEV. Stawką tych dwóch spotkań jest być albo nie być biało-czerwono-białych w europejskich pucharach.

Łodzianki podejdą do tego spotkania w gorszych nastrojach, po sobotnim meczu z MKS-em Kalisz. Otwarcie rundy rewanżowej TAURON Ligi nie poszło po myśli ełkaesianek, które poległy w starciu z kaliszankami 1:3. Teraz muszą jednak szybko wziąć się w garść, gdyż czeka na nie tydzień pełen wyzwań – we wtorek i środę spotkania w europejskich pucharach, a następnie mecz na szczycie z Radomką Radom.

Hiszpanki rozgrywają, jak dotąd, dobry sezon. Są liderkami Superligi, w której po dziesięciu spotkaniach zdobyły 25 punktów. W 1/16 europejskich rozgrywek mierzyły się z drużyną ze Słowenii, Nova KBM Branik Maribor. W meczu domowym siatkarki z Kanarów poradziły sobie dosyć gładko, wygrywając 3:1. Problemy rozpoczęły się podczas wyjazdowego rewanżu. Słowenki postawiły im trudne warunki, doprowadzając do tie-breaka, którego wygrały. Mimo tego, Hiszpanki awansowały do kolejnej rundy, dzięki zaliczce wypracowanej w pierwszym spotkaniu.

Posiadacze karnetów Siatkofan oraz ci, którzy przedłużyli karnety z zeszłego sezonu mają zapewnione bezpłatne wejście na obydwa spotkania.

Cennik biletów dla nowych posiadaczy karnetów na sezon 2021/22:
📌 bilet na jeden mecz – ulgowy 10 zł, normalny 20 zł
📌 bilet na dwa mecze – ulgowy 15 zł, normalny 30 zł
Cennik biletów dla osób bez karnetu:
📌 bilet na jeden mecz – ulgowy 15 zł, normalny 30 zł
📌 bilet na dwa mecze – ulgowy 20 zł, normalny 40 zł
Bilety dla dzieci od 5 do 10 lat po 1 zł na jeden mecz, 2 zł na dwa mecze. Bilety można kupić za pośrednictwem Internetu oraz stacjonarnie w kasach biletowych Sport Areny.
Osoby zaszczepione proszone są o wypełnienie i przyniesienie ze sobą oświadczenia o szczepieniu przeciwko COVID-19. Dzięki temu nie będą one wliczały się do 30% limitu obłożenia hali, które obowiązują od 15 grudnia.
Fot. Pilot08