Siatkówka

Angelika Gajer na dłużej w ŁKS-ie!

Jest prawdziwym wulkanem energii i niejednokrotnie poprawiała atmosferę w zespole. Sportowo wciąż czeka na szansę na pokazanie swoich umiejętności, ale liczy, że zrobi to w następnym sezonie. Angelika Gajer zostaje w ŁKS-ie!

Zanim dołączyła do ŁKS-u Commercecon grała m.in. w Uni Opole i WTS-ie Solna Wieliczka. W barwach Łódzkich Wiewiór wystąpiła w spotkaniach ligowych, Pucharu Polski i CEV Cup. W rozgrywkach TAURON Ligi zagrała w 16 meczach.

Przed przyjściem do ŁKS-u Commercecon powiedziała: „oczekuję od sezonu, że zbiorę bardzo cenne dla mnie doświadczenie, które pozwoli mi na zwiększenie swoich umiejętności siatkarskich”. Z przyjemnością obserwowaliśmy, jak ciężko pracowała, aby każdego dnia stawać się lepszą zawodniczką.

Angelika Gajer zostaje na kolejny sezon w ŁKS-ie Commercecon Łódź!

Źródło: ŁKS Commercecon Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119