Zapowiedź 34. kolejki Fortuna I Ligi

To już jest koniec… Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Fortuna I Ligi. Ostatni weekend z drugim poziomem rozgrywkowym będzie raczej spokojny, choć czeka nas kilka emocjonujących spotkań. Zwłaszcza w czubie ligowej tabeli.

Na miano hitu ostatniej kolejki Fortuna I Ligi wyrasta mecz przyjaźni, który w Tychach rozegrają między sobą miejscowy GKSŁódzki Klub Sportowy. Obie ekipy walczą jeszcze o poprawę swojej sytuacji w tabeli, co jedynie doda dodatkowych emocji. Ani „Tyscy”, ani „Rycerze Wiosny” nie odstawią zapewne nogi, bo z jednej strony szali stoi bezpośredni awans do ekstraklasy, a z drugiej czwarte miejsce i pierwszy baraż grany u siebie.

Najbliższa seria gier I Ligi odbędzie się w formie multiligi. Oznacza to, że wszystkie rozgrywane spotkania rozpoczną się jednego dnia i w tym samym czasie. Większość pojedynków będzie można śledzić za pośrednictwem serwisu Ipla.tv. Spotkania trzech drużyn walczących o bezpośredni awans – Radomiaka, Termaliki i GKS-u Tychy – będą jednak transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Nieco więcej o emocjach, które nieść za sobą będzie ostatnia kolejka przeczytać możecie TUTAJ.

Rozkład jazdy 34. serii gier Fortuna I Ligi

Niedziela, 13 czerwca

12:40 Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn
12:40 Chrobry Głogów – Arka Gdynia
12:40 GKS Jastrzęvie – Resovia
12:40 GKS Tychy – ŁKS Łódź
12:40 Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz
12:40 Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
12:40 Puszcza Niepołomica – GKS Bełchatów
12:40 Radomiak Radom – Korona Kielce
12:40 Widzew – Odra Opole

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport