Zapowiedź 34. kolejki Fortuna I Ligi

To już jest koniec… Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Fortuna I Ligi. Ostatni weekend z drugim poziomem rozgrywkowym będzie raczej spokojny, choć czeka nas kilka emocjonujących spotkań. Zwłaszcza w czubie ligowej tabeli.

Na miano hitu ostatniej kolejki Fortuna I Ligi wyrasta mecz przyjaźni, który w Tychach rozegrają między sobą miejscowy GKSŁódzki Klub Sportowy. Obie ekipy walczą jeszcze o poprawę swojej sytuacji w tabeli, co jedynie doda dodatkowych emocji. Ani „Tyscy”, ani „Rycerze Wiosny” nie odstawią zapewne nogi, bo z jednej strony szali stoi bezpośredni awans do ekstraklasy, a z drugiej czwarte miejsce i pierwszy baraż grany u siebie.

Najbliższa seria gier I Ligi odbędzie się w formie multiligi. Oznacza to, że wszystkie rozgrywane spotkania rozpoczną się jednego dnia i w tym samym czasie. Większość pojedynków będzie można śledzić za pośrednictwem serwisu Ipla.tv. Spotkania trzech drużyn walczących o bezpośredni awans – Radomiaka, Termaliki i GKS-u Tychy – będą jednak transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Nieco więcej o emocjach, które nieść za sobą będzie ostatnia kolejka przeczytać możecie TUTAJ.

Rozkład jazdy 34. serii gier Fortuna I Ligi

Niedziela, 13 czerwca