Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Tomasz Salski: Nie otrzymaliśmy żadnej oferty za Daniego Ramireza

Wczoraj na łamach „Super Expressu” pojawiła się informacja o ofercie z Lecha Poznań za skrzydłowego ŁKS Daniego Ramireza. W wywiadzie dla „Dziennika Łódzkiego” prezes łodzian Tomasz Salski zdementował te doniesienia. 

– O złożeniu oferty przez Lecha Poznań dowiedziałem się z mediów. Na dziś, na godz. 11.30, gdy ostatni raz zaglądałem do skrzynki mailowej, nie było żadnej oferty w sprawie Daniela Ramireza – wyjaśnił Tomasz Salski w rozmowie Remkiem Piotrowskim.

Tymczasem Dani Ramirez nadal czaruje swoimi zagraniami w koszulce Łódzkiego Klubu Sportowego. Poniżej efektowna „wcinka” z meczu sparingowego z Astrą Giurgiu, która o mały włos nie zakończyła się pięknym trafieniem.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119