W czwartek walczymy o marzenia! Będziesz z nami?

Już w najbliższy czwartek siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź staną przed historyczną szansą awansu do fazy pucharowej siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Podczas takiego wydarzenia nie może zabraknąć Nas – kibiców. To właśnie Nasz żywiołowy doping poniesie nasze siatkarki w kierunku spełnienia marzeń!

Przed powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce nikt w obozie ŁKS-u Commercecon nawet nie przypuszczał, jak może potoczyć się ta historia. Wicemistrzostwo i mistrzostwo Polski, udział w siatkarskiej Lidze Mistrzyń i bycie chlubną wizytówką Łodzi, a zarazem całej siatkarskiej Polski. A najważniejsi w tym wszystkim jesteśmy właśnie My – kibice!
Wiele zawodniczek powtarzało, że to właśnie doping z trybun pchał je do przodu, a rywalki wręcz paraliżował. W czwartek, podczas meczu o niebywałą stawkę, nie może być inaczej!

Czwartkowy rywal mistrzyń Polski to zespół z niższej półki niż popularne „Wiewióry”. Wydaje się więc, że podopieczne trenera Marka Solarewicza nie powinny mieć większych problemów z wygraniem spotkania. A czy jest coś lepszego od wygranego spotkania w piekielnej aranżacji naszych łódzkich trybun?

Nie zapominajmy również, że będzie to ostatni pojedynek w Lidze Mistrzyń w Łodzi. Dwa kolejne wyjazdy mogą spełnić nasze marzenia, pierwszy krok ku temu musimy postawić jednak w czwartek! Razem!

Początek spotkania w Łódź Sport Arenie im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego zaplanowano na godzinę 18. Nie ma więc lepszej opcji na spędzenie czwartkowego wieczoru!

Zróbmy w tej hali piekło, podobne do kwietniowego finału Ligi Siatkówki Kobiet!

Na trzy dni przed meczem w kasach biletowych pozostało niespełna 2 tysiące wejściówek. No to co kibice ŁKS-u, robimy #kompletdośrody?

My w czwartek wspieramy siatkarki! A Ty?