Ewa Kwiatkowska z kontraktem na nowy sezon!

Ewa Kwiatkowska przedłużyła swoją umowę z ŁKS Commercecon Łódź i przez najbliższy rok dalej będzie reprezentować Biało-Czerwono-Białe barwy. Tym samym Marek Solarewicz ma już wszystkie zawodniczki, które będą mogły grać jako środkowe bloku. Do skompletowania kadry brakuje jeszcze tylko przyjmującej.

Ewa Kwiatkowska od pierwszego sezonu ŁKS-u w najwyższej lidze reprezentuje nasze barwy. Zbliżający się sezon będzie jej czwartym z przeplatanką na piersi. W pierwszych dwóch Ewa odgrywała istotną rolę w układance Michała Maska, współpracując najpierw Kathariną Osadchuk, a następnie z Zuzią Efimienko-Młotkowską.

Ostatni sezon dla „Kwiatka” nie był tak udany. Większość czasu spędziła w kwadracie dla rezerwowych będąc zmienniczką dla kadrowiczek: Zuzy Efimienko i Klaudii Alagierskiej. Mimo mniejszej ilości minut na parkiecie, jej zagrywka, a także zmiany „zadaniowe” dawały punkty „Łódzkim Wiewiórom”.

Po odejściu Zuzanny Efimienko do zespołu Marka Solarewicza dołączyła Joanna Pacak i to właśnie z młodą zawodniczką Ewa będzie rywalizować o miejsce drugiej środkowej, u boku Kaludii Alagierskiej.

Dla ŁKS-u Kwiatkowska zdobyła mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski, a także zagrała w finale Pucharu Polski. Ewie gratulujemy i życzymy dalszego godnego reprezentowania przeplatanki!

Kadra ŁKS Commercecon Łódź na sezon 2019/2020

Atakujące: Monika Bociek, Izabela Kowalińska

Rozgrywające: Eva Mori, Marta Wójcik

Środkowe: Klaudia Alagierska, Ewa Kwiatkowska, Joanna Pacak, Klaudia Gajewska

Przyjmujące: Aleksandra Wójcik, Katarina Lazović, Daria Szczyrba, ?

Libero: Krystyna Strasz, Anna Korabiec