Siatkówka

Ewa Kwiatkowska z kontraktem na nowy sezon!

Ewa Kwiatkowska przedłużyła swoją umowę z ŁKS Commercecon Łódź i przez najbliższy rok dalej będzie reprezentować Biało-Czerwono-Białe barwy. Tym samym Marek Solarewicz ma już wszystkie zawodniczki, które będą mogły grać jako środkowe bloku. Do skompletowania kadry brakuje jeszcze tylko przyjmującej.

Ewa Kwiatkowska od pierwszego sezonu ŁKS-u w najwyższej lidze reprezentuje nasze barwy. Zbliżający się sezon będzie jej czwartym z przeplatanką na piersi. W pierwszych dwóch Ewa odgrywała istotną rolę w układance Michała Maska, współpracując najpierw Kathariną Osadchuk, a następnie z Zuzią Efimienko-Młotkowską.

Ostatni sezon dla „Kwiatka” nie był tak udany. Większość czasu spędziła w kwadracie dla rezerwowych będąc zmienniczką dla kadrowiczek: Zuzy Efimienko i Klaudii Alagierskiej. Mimo mniejszej ilości minut na parkiecie, jej zagrywka, a także zmiany „zadaniowe” dawały punkty „Łódzkim Wiewiórom”.

Po odejściu Zuzanny Efimienko do zespołu Marka Solarewicza dołączyła Joanna Pacak i to właśnie z młodą zawodniczką Ewa będzie rywalizować o miejsce drugiej środkowej, u boku Kaludii Alagierskiej.

Dla ŁKS-u Kwiatkowska zdobyła mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski, a także zagrała w finale Pucharu Polski. Ewie gratulujemy i życzymy dalszego godnego reprezentowania przeplatanki!

Kadra ŁKS Commercecon Łódź na sezon 2019/2020

Atakujące: Monika Bociek, Izabela Kowalińska

Rozgrywające: Eva Mori, Marta Wójcik

Środkowe: Klaudia Alagierska, Ewa Kwiatkowska, Joanna Pacak, Klaudia Gajewska

Przyjmujące: Aleksandra Wójcik, Katarina Lazović, Daria Szczyrba, ?

Libero: Krystyna Strasz, Anna Korabiec


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119