Krzysztof Przytuła i Maciej Musiał oglądali mecz w Krakowie

Podczas ostatniego spotkania 3 kolejki PKO Ekstraklasy, w przerwie meczu Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze (1:0), kamery Canal+ Sport uchwyciły dyrektora sportowego ŁKS-u – Krzysztofa Przytułę oraz Macieja Musiała – asystenta Kazimierza Moskala, którzy tego dnia stawili się na stadionie przy ul. Reymonta.

Krzysztof Przytuła i Maciej Musiał (obaj urodzeni w Krakowie) prawdopodobnie głównie przyglądali się drużynie spod Wawelu, z którą to Łódzki Klub Sportowy zagra najbliższe spotkanie wyjazdowe (16 sierpnia). Poniedziałkowy mecz obu drużyn nie obfitował w gole, na jedyną bramkę kibice musieli czekać dopiero do ostatniej akcji meczu.

Być może obaj Panowie pojawili się na stadionie Wisły, by obserwować jakiegoś zawodnika, którejś z drużyn?

Jedno jest pewne, wspaniale byłoby odnieść kolejne zwycięstwo w Krakowie i w świetnych nastrojach ponownie wracać do Łodzi.

Przyti