Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Pirulo piłkarzem meczu z Sandecją Nowy Sącz

Pirulo został wybrany przez czytelników ŁKSFANS.pl, najlepszym zawodnikiem piątkowego spotkania domowego z Sandecją Nowy Sącz. Hiszpan rozpoczął strzelanie w tym meczu i był jednym z głównych motorów napędowych biało-czerwono-białych.

Hiszpański skrzydłowy w meczu z Sandecją strzelił pierwszą bramkę tego spotkania, ale nie tylko to składało się na jego świetny występ. Pirulo był bardzo aktywny w ofensywie i napędzał kolejne ataki łodzian.

29-latek został doceniony przez czytelników ŁKSFANS.pl, gdyż zebrał 39% wszystkich głosów. Drugie miejsce na podium należy do Macieja Dąbrowskiego (15%), a zamyka je strzelec drugiej bramki, Kelechukwu Ibe-Torti (11%).

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119