Premierowy gol Kowalczyka w barwach ŁKS!

Mateusz Kowalczyk w piątek zdobył swoją premierową bramkę w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Młody pomocnik biało-czerwono-białych trafił do siatki w wygranym 3:2 spotkaniu Fortuna 1. Ligi z Sandecją Nowy Sącz, zostając bohaterem tego meczu.

17-latek po raz kolejny wszedł z ławki i po 17 minutach gry młodzieżowiec cieszył się z pierwszego gola w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Młody zawodnik wykorzystał wywalczenie piłki przez Stipe Juricia w polu karnym i po przyjęciu futbolówki strzelił bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej akcji meczu.

Gol na pewno zmobilizuje Mateusza, który coraz poważniej puka do drzwi wyjściowego składu łodzian. W tym sezonie wystąpił w sześciu spotkaniach „Rycerzy Wiosny”. Być może kolejną szansę dostanie już w najbliższym meczu ligowym z Zagłębiem Sosnowiec.

Fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport