Piłka Nożna

Kelechukwu i Kuźma powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski

Dwóch zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego zostało powołanych na najbliższe zgrupowanie i spotkanie reprezentacji Polski U-20 z Czechami. Szansę na kolejne występy z orzełkiem na piersi mają, Kelechukwu Ibe-Torti i Jan Kuźma.

Selekcjoner Miłosz Stępiński powołał 23 zawodników na najbliższe zgrupowanie, którego zwieńczeniem będzie mecz w ramach Elite League z Czechami. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godz. 16:00 na stadionie w Sosnowcu.

Obaj piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego mają już za sobą występy w biało-czerwonych barwach. „Kelly” zagrał w czterech spotkaniach kadry U-20, a Jan Kuźma zaliczył jeden występ w młodzieżowej drużynie narodowej.

Obecnie obaj piłkarze nie grają regularnie w pierwszoligowym ŁKS-ie. Kelechukwu Ibe-Torti dostaje minuty w trzecioligowych rezerwach, z kolei Kuźma został wypożyczony na rundę wiosenną do drugoligowego Górnika Polkowice.

Lista powołanych zawodników:

Bramkarze: Mikołaj Biegański (Wisła Kraków), Jakub Mądrzyk (Stomil Olsztyn), Kacper Trelowski (Raków Częstochowa).

Obrońcy: Jakub Iskra (Sandecja Nowy Sącz), Kasjan Lipkowski (KKS 1925 Kalisz), Kamil Lukoszek (Skra Częstochowa), Dominik Marczuk (Stal Rzeszów), Przemysław Misiak (Pogoń Siedlce), Maksymilian Tkocz (Odra Opole), Mateusz Stawny (Śląsk Wrocław), Patryk Waliś (Lech Poznań).

Pomocnicy: Bartosz Baranowicz (Skra Częstochowa), Daniel Dudziński (GKS Katowice), Mariusz Fornalczyk (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Fryderyk Gerbowski (Stal Mielec), Kacper Karasek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jan Kuźma (ŁKS Łódź / Górnik Polkowice), Tomasz Neugebauer (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Troć (Zagłębie Sosnowiec).

Napastnicy: Kelechukwu Ibe-Torti (ŁKS Łódź), Lucjan Klisiewicz (Puszcza Niepołomice), Filip Wilak (Lech Poznań).

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0