Fortuna 1. LigaMultimediaPiłka Nożna

Pierwszy gol Ochronczuka w barwach ŁKS! [WIDEO]

Można by rzec – jak zdobywać pierwszą bramkę dla klubu to w takich okolicznościach! Władysław Ochronczuk strzelił w niedzielę swojego pierwszego gola w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. To trafienie dało biało-czerwono-białym bezcenne trzy punkty w starciu ze Stalą Rzeszów.

Ukrainiec w ostatnich dwóch meczach nie pojawiał się na boiskach pierwszoligowych, ale w starciu ze Stalą, dostał szansę do Kazimierza Moskala i wykorzystał ją. W 90. minucie meczu pomocnik zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego i klatką piersiową skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Krzysztofa Bąkowskiego.

Z kadry pierwszego zespołu na premierową bramkę w koszulce z przeplatanką na piersi czekają: Oskar Koprowski, Artemijus Tutyškinas, Milan Spremo, Marcel Wszołek, Jan Łabędzki, Bartosz Biel, Grzegorz Glapka, Maciej Śliwa oraz Nelson Balongo.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119