Fortuna 1. LigaMultimediaPiłka Nożna

Pierwszy gol Ochronczuka w barwach ŁKS! [WIDEO]

Można by rzec – jak zdobywać pierwszą bramkę dla klubu to w takich okolicznościach! Władysław Ochronczuk strzelił w niedzielę swojego pierwszego gola w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. To trafienie dało biało-czerwono-białym bezcenne trzy punkty w starciu ze Stalą Rzeszów.

Ukrainiec w ostatnich dwóch meczach nie pojawiał się na boiskach pierwszoligowych, ale w starciu ze Stalą, dostał szansę do Kazimierza Moskala i wykorzystał ją. W 90. minucie meczu pomocnik zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego i klatką piersiową skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Krzysztofa Bąkowskiego.

Z kadry pierwszego zespołu na premierową bramkę w koszulce z przeplatanką na piersi czekają: Oskar Koprowski, Artemijus Tutyškinas, Milan Spremo, Marcel Wszołek, Jan Łabędzki, Bartosz Biel, Grzegorz Glapka, Maciej Śliwa oraz Nelson Balongo.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport