Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Koprowski nie zagra z Koroną. Rywale bez czołowego pomocnika

Łódzki Klub Sportowy będzie musiał sobie radzić w najbliższą sobotę bez Oskara Koprowskiego. Obrońca biało-czerwono-białych został ukarany, w Jastrzębiu czwartą żółtą kartką w tym sezonie i nie pomoże drużynie z Koroną Kielce.

Na napomnienia w najbliższym spotkaniu musi uważać trzech piłkarzy „Rycerzy Wiosny”. Są to Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski oraz Piotr Janczukowicz. 

Korona też nie będzie mogła wystawić w Łodzi najsilniejszej jedenastki. W miniony weekend, w starciu ze Stomilem Olsztyn, bezpośrednią czerwoną kartką został ukarany, Jakub Łukowski i nie zagra z ŁKS. Z kolei w gronie zagrożonych są Adrian Danek, Felipe Oliveira, Grzegorz Szymusik i Adam Frączczak.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Pirulo, Jan Sobociński, Oskar Koprowski 4 (pauzuje)

Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski, Piotr Janczukowicz – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Javi Moreno – 2

Michał Trąbka, Kelechukwu Ibe-Torti, Nacho Monsalve, Marek Kozioł, Mateusz Bąkowicz, Mieszko Lorenc – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119